274
269
226

Ekipy Montażowe ds wentylacji i klimatyzacji

KOSS-SERVICE SP. Z O.O.

Ważna do: 17.09.2019 10:28

Opis stanowiska

Poszukujemy ekip do montażu instalacji wentylacji na terenie Warszawy ( głównie budynki mieszkalne wielorodzinne) .

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mailowy : sekretariat@koss-service.pl
lub
Telefon kontaktowy 515 035 958
Referencje wymagane

Wymagania

Dobra znajomość warunków na budowie
Czytanie dokumentacji technicznej
umiejętność montażu kanałów i urządzeń
Własny transport i narzędzie
Pracownicy z badaniami i szkoleniem BHP

Oferujemy

Kilkanaście obiektów głównie w budownictwie wielorodzinnym
Mamy zapewnioną pracę do 2020 roku

+48515035955