265
269
226

Doradca techniczo-handlowy ds. wentylacji

AirIDEA Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 31.03.2022 00:00

Opis stanowiska

* sprzedaż urządzeń wentylacyjnych
* sporządzanie ofert handlowych
* doradztwo techniczne
* kontakt z klientem
* pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

* wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane: wentylacja, chłodnictwo, klimatyzacja)
* znajomość branży HVAC
* mile widziane doświadczenie w branży technicznej
* prawo jazdy kat. B
* komunikatywność i dobra organizacji pracy
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

* umowę o pracę
* samochód służbowe
* szkolenia produktowe
* możliwość dalszego rozwoju

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres email: praca@airidea.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli " Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy / CV przez AIRIDEA Polska Sp. z o.o. , ul. Warszawska 44, 06-100 Pułtusk, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałem/am się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw".

+48 784 691 691