274
269
226

Doradca Techniczny (Wentylatory)

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.06.2019 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest globalny producent wentylatorów. W związku z rozwojem polskiego oddziału spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Warszawa).

Zakres obowiązków:
• Rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych.
• Regularne kontakty z zakładem produkcyjnym w Niemczech w zakresie dostępności części zamiennych oraz dokumentacji produktowych.
• Prowadzenie dokumentacji serwisowej/gwarancyjnej.
• Doradztwo techniczne.
• Nadzór nad magazynem części zamiennych i doradztwo w ich zakresie.

Wymagania

• Absolwent studiów kierunkowych w specjalizacji HVAC lub pokrewnych (elektrotechnika, chłodnictwo, energetyka).
• Chęć rozwijania wiedzy technicznej w zakresie wentylatorów.
• Chęć podjęcia pracy w wymiarze pełnego etatu.
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom B2 lub wyższy).
• Znajomość MS Office.
• Dokładność, systematyczność, zaangażowanie w powierzone zadania.
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
• Wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów.
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres t.malagowski@dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

530 270 500