265
226
269

Doradca techniczny

Dospel sp.z o.o.

Częstochowa, Śląskie

Ważna do: 31.05.2021 00:00

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
• Sporządzanie ofert handlowych,
• Obsługa Klientów w zakresie realizacji zapytań ofertowych,
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy,
• Profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie Dospel Professional (centrale wentylacyjne),
• Udzielanie porad techniczno-handlowych w zakresie doboru urządzeń wentylacyjnych.

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w zakresie projektowania instalacji wentylacji,
• Wiedza z zakresu technologii instalacji wentylacyjnych,
• Znajomość programu AutoCad będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność działania pod presją czasu,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Chęć do pracy, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków,
• Bardzo dobra samoorganizacja.

Oferujemy

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Szkolenia wdrożeniowe i produktowe,
• Profesjonalny dział marketingu wspierający w działaniach,
• Opiekę medyczną,
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dospel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Informujemy, że Administratorem danych jest Dospel Sp. z o.o. w Częstochowie przy ul. Głównej 188. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dospel Sp. z o.o. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

+48 (34) 370 30 00