273
278
226
280

Doradca Techniczno-Serwisowy

Ventia Sp. z o.o.

Raszyn, Mazowieckie

Ważna do: 31.05.2023 00:00

Opis stanowiska

- doradztwo techniczne dla firm instalacyjnych, projektantów HVAC oraz klientów firmy,
- wsparcie techniczne klientów w zakresie tematów serwisowych,
- współpraca z zagranicznymi dostawcami z zakresu serwisu urządzeń,
- organizacja i nadzorowanie zleceń serwisowych,
- planowanie napraw serwisowych,
- bieżący nadzór nad pracą serwisantów mobilnych,
- administracyjna obsługa dokumentów serwisowych,
- sprzedaż usług serwisowych,
- specyfikowanie i zamawianie części zamiennych.

Wymagania

- wykształcenie techniczne,
- doświadczenie oraz znajomość branży i produktów HVAC będzie dodatkowym atutem,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- zmysł techniczny oraz szybkość uczenia się zagadnień technicznych związanych z branżą HVAC oraz automatyką.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) lub kontrakt B2B w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenia wprowadzające oraz produktowe, jak również kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi branży HVAC,
- szkolenia serwisowe w zagranicznych firmach produkcyjnych,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole oraz dobrą atmosferę i warunki pracy,
- prywatny pakiet medyczny Luxmed oraz kartę Benefit MultiSport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl z dopisanym numerem referencyjnym: „DTS"