265
226
269

Doradca Techniczno-Handlowy- Katowice

LEBO recruitment HVACR

Katowice, Śląskie

Ważna do: 31.12.2020 00:00

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta Lidera w branży szukamy

Realizacja planów sprzedaży poprzez tzw. sprzedaż bezpośrednią – projekty inwestycyjne, we współpracy z projektantami, generalnymi wykonawcami, inwestorami
Aktywna i systematyczna penetracja rynku inwestycji budowlanych
Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa)
Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
Koordynacja procesu realizacji zamówień we współpracy z centralą firmy
Udział w projektach marketingowych i szkoleniowych realizowanych w firmie

Wymagania

Oferty pracy skierowane są do kandydatów o poniższych kompetencjach:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, automatyka i pokrewne)
Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
Potwierdzona skuteczność handlowa
Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów/ orientacja na cel w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + prowizję kwartalną zależną od stopnia realizacji budżetu
Wysoką samodzielność i możliwość organizacji i wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy

508070166