274
276
226

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY HVACR

LEBO recruitment HVACR

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.12.2021 00:00

Opis stanowiska

Miejsce pracy: JANKI k. Warszawy

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
- Aktywna sprzedaż produktów
- Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- Doradztwo techniczne
- Sporządzanie ofert techniczno-handlowych
- Raportowanie wyników
- Analiza działań firm konkurencyjnych
- Pomoc w bieżących działaniach firmy.

Wymagania

Wymagania:
- Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- Znajomość branży HVAC
- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, handlowe i negocjacyjne
- Doskonała organizacja czasu pracy
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę na pełny etat
- Praca jednozmianowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na legowicz@lebo-hr.pl Firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

508070166