274
269
226

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Hays Poland

Katowice, Śląskie

Ważna do: 27.10.2019 00:00

Opis stanowiska

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego.Dla naszego Klienta, dystrybutora z branży HVAC, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno- Handlowego na 3 regiony: województwo śląskie, małopolskie i dolnośląskie.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych partnerów w tym: projektantów, inwestorów, wykonawców. Praca dotyczy sprzedaży produktów wentylacyjnych. Doradztwo techniczno-handlowe dla klientów firmy w podległym regionie i pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach, będzie obejmowało zakres codziennych zadań. Doradca Techniczno-Handlowy będzie odpowiedzialny za analizy dotyczące rynku konkurencyjnego, przygotowywanie ofert, negocjacje.

Wymagania

Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające wyższe wykształcenie techniczne (preferowane wykształcenie w obszarze: wentylacja, klimatyzacja). Poszukujemy osób z wcześniejszym doświadczeniem na stanowisku handlowym w branży HVAC. Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

Firma gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia, motywacyjny system premiowy, niezbędne narzędzia pracy oraz możliwości rozwoju.
Po szczegóły zapraszam do kontaktu: akwiecien@hays.pl i/lub 722 370 736.

722370736