265
269
226

Doradca Techniczno – Handlowy HVAC

Klimaoprema Polska Sp. z o.o.

Katowice, Śląskie

Ważna do: 07.03.2018 00:00

Opis stanowiska

Sprzedaż urządzań HVAC oraz realizacja planów sprzedażowych
Doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert produktowych
Współpraca z klientami, projektantami, instalatorami
Obsługa programów doborowych urządzeń wentylacyjnych
Pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
Mile widziane doświadczenie w branży technicznej
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
Znajomość rynku HVAC oraz wiedza techniczna dotycząca urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność
Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Praca w firmie ze stabilną pozycją na rynku
Szkolenia produktowe
Rozwój osobisty i zawodowy
Miła atmosfera i warunki pracy
Umowa o pracę
Niezbędne narzędzi pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres praca@klimaoprema.pl

784691691