281
278
226
280

Doradca Techniczno-Handlowy ds. wentylacji i klimatyzacji

Dan-Poltherm Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.03.2019 00:00

Opis stanowiska

Rozwój sprzedaży urządzeń z segmentu wentylacji oraz klimatyzacji na rynku lokalnym
Realizowanie planów sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i osuszających
Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
Pozyskiwanie nowych klientów, spotkania handlowe
Doradztwo techniczne, dobór i wycena urządzeń oraz negocjowanie cen i warunków handlowych
Przygotowanie ofert handlowych

Wymagania

Znajomość branży HVAC poparta minimum 2 letnim doświadczeniem
Znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego, biur projektowych, instalatorów i firm budowlanych
Komunikatywność i samodzielność
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w branży
Autocad / DraftSight
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju
Stanowisko biurowe
Samochód służbowy
Dodatkowe benefity

586921177