226
269

Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

WIENKRA

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 15.01.2022 00:00

Opis stanowiska

Firma WIENKRA sp. z o.o. poszukuje do Oddziału w Jankach k. Warszawy pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. POMP CIEPŁA

Miejsce pracy: JANKI k. Warszawy

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. POMP CIEPŁA

Zakres obowiązków:

Doradztwo techniczne w zakresie pomp ciepła będących w ofercie firmy
Obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych
Koordynacja i nadzór nad rozwojem pomp ciepła
Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Bieżąca analiza rynku pod kątem oferty produktowej i pozycjonowania produktów
Analiza rynku i konkurencji
Poszukiwanie sposobów zwiększania poziomu sprzedaży
Kształtowanie polityki cenowej i działań marketingowych
Sporządzanie doborów urządzeń oraz ofert techniczno – handlowych
Nadzór nad stanami magazynowymi.
Raportowanie wyników oraz bieżąca współpraca z innymi działami w ramach firmy.

Wymagania

Mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne
Doświadczenie zawodowe w branży pomp ciepła, znajomość lokalnego rynku firm instalacyjnych
Prawo jazdy kat. B
Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych w ramach kontaktów z klientami
Umiejętność do budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami
Chęć poszerzania branżowej wiedzy technicznej w zakresie zagadnień dot. pomp ciepła oraz instalacji HVAC

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę na pełny etat

- Praca jednozmianowa

510418792