274
269

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji Kraków

BRASNER -Sklep Internetowy COOLMARKET

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 30.04.2021 00:00

Opis stanowiska

Doradca Techniczno – Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

Miejsce pracy: Sulechów k/Krakowa

Wymagania

– Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie o preferowanej dla nas specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja lub ciepłownictwo
– Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
– Prawo jazdy kat. B
– Od kandydatów oczekujemy, poza tym:

Zaangażowania, dokładności
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów
Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
Umiejętności pracy w zespole
Operatywności, zdecydowania i pewność siebie

Oferujemy

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
– Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na praca@brasner.pl

607289332