274
276

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji Kraków

BRASNER -Sklep Internetowy COOLMARKET

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 31.01.2021 00:00

Opis stanowiska

Doradca Techniczno – Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

Główne zadania:

-Dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie chłodnictwa o klimatyzacji
-Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń oraz komponentów.
-Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych.
Stacjonarna obsługa klientów.
-Ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy

Wymagania

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie o preferowanej dla nas specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja lub ciepłownictwo
-Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
-Prawo jazdy kat. B
-Od kandydatów oczekujemy, poza tym:

-Zaangażowania, dokładności
-Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów
-Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
-Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
-Umiejętności pracy w zespole
-Operatywności, zdecydowania i pewność siebie

Oferujemy

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
-Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

607289332