265
269
226

Doradca techniczno-handlowy

HAKOM

Wypędy, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2021 00:00

Opis stanowiska

* aktywna sprzedaż produktów, obsługa zamówień i nadzór nad realizacją,
* doradztwo techniczne i produktowe,
* sporządzanie ofert techniczno - handlowych,
* budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Kontrahentami,
* prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
* analiza działań firm konkurencyjnych.

Wymagania

* doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B/B2C,
* znajomość zagadnień oraz asortymentu HVAC (wentylacja lub/i klimatyzacja),
* sumienność, otwartość, zdolności negocjacyjne,
* łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
* biegła obsługa pakietu Office (Word, Excel),
* znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
* prawo jazdy kat. B

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
* atrakcyjne warunki płacy i premiowania,
* rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej,
* szkolenia oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
* możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży,
* wsparcie doświadczonych pracowników firmy,
* elastyczny czas pracy w godzinach funkcjonowania firmy,
* dodatki (telefon służbowy, ubezpieczenie, pakiet medyczny).

+48.797108990