274
276
226

Doradca techniczno- handlowy

ALWENT Sp. z o. o.

Nowy Konik, Mazowieckie

Ważna do: 02.11.2020 00:00

Opis stanowiska

- Kompleksowa obsługa klientów : ofertowanie, nadzór nad realizacją zamówień, doradztwo techniczne, obsługa
posprzedażowa
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
- Współpraca z działem produkcji
- Obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,
- Współpraca z dostawcami

Wymagania

- Doświadczenia w branży klimatyzacyjno- wentylacyjnej
- Samodzielność, zdolności organizacyjne, wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B
- Wykształcenie min. średnie techniczne lub handlowe,
- Umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycja do pracy w terenie,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy

- Umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów,
- Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
- Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
- laptop i telefon.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: k.ladno@alwent.pl

609 189 199