226
269

Doradca Techniczno - Handlowy

DTH Selection

Sosnowiec, Śląskie

Ważna do: 28.02.2019 00:00

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.

Doradca Techniczno – Handlowy
(miejsce pracy: Sosnowiec)

Zakres obowiązków:
- Dobory urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.
- Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń oraz komponentów.
- Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych.
- Stacjonarna obsługa klientów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie
inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie, dokładność, orientacja na cel.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o
pracę.
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej
organizacji.
- Wszelkie narzędzia pracy.

Zapraszam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl

530 270 500