274
276
226

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

SWEGON Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 30.11.2018 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Ofertowanie z wykorzystaniem programów komputerowych doboru urządzeń
• Doradztwo techniczne dla firm projektowych i wykonawczych
• Sprzedaż urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, kierunkowe
• Mile widziane doświadczenie i znajomość branży wentylacyjnej
• Obsługa pakietu MS Office,
• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Prawo jazdy kat. B
Od kandydatów oczekujemy poza tym:
• Zaangażowania,
• Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji
• Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
• Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
• Umiejętności pracy w zespole
• Operatywności, zdecydowania i pewność siebie

Oferujemy

• Pracę w firmie z ponad 50-letnim doświadczeniem o zasięgu europejskim
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Szkolenia

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: krakow@swegon.pl
Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

12 260 12 90