265
269
226

Doradca Techniczno - Handlowy

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 16.04.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o ustabilizowanej pozycji na polskim rynku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy (chłodnictwo/klimatyzacja)
Nr referencyjny: ISUS/KCHW/BK

Zakres obowiązków:
• Dobór odpowiednich urządzeń/komponentów do instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.
• Doradztwo techniczne.
• Obsługa klientów.
• Systematyczne kontakty z klientami (głównie branżowe firmy instalacyjne).
• Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
• Kontrola procesu realizacji zamówienia.
• Raportowanie wyników.
• Reprezentowanie firmy na targach oraz wydarzeniach branżowych.
• Udział w wewnętrznych szkoleniach organizowanych przez firmę.

Wymagania

• Mile widziane praktyczne doświadczenie w obszarze HVAC – w sprzedaży, projektowaniu lub serwisie (rozpatrujemy również absolwentów kierunkowych studiów).
• Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska lub chłodnictwa.
• Prawo jazdy kat. B.
• Wysoka kultura osobista.
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
• Wszelkie narzędzia pracy.
• Szkolenia produktowe, wdrażające do pracy, pozwalające na dalszy rozwój zawodowy i uzyskanie specjalistycznej wiedzy technicznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl wraz z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

730930480