226
269

Doradca techiczno-handlowy

NOVA Cyclonic Ventilation Systems

Ważna do: 31.03.2020 00:00

Opis stanowiska

novacvs@nova-gs.pl
Doradca techniczno - handlowy,
* odpowiedzialność za cele sprzedażowe regionu
* przeprowadzanie szkoleń, prezentacji w biurach projektowych zajmujących się projektowaniem systemów wentylacyjnych
* obsługa podległego regionu Polski zgodnie ze standardami i wizją firmy
* pozyskiwanie nowych klientów
* realizacja wyznaczonych planów i celów sprzedażowych oraz szkoleniowych

Wymagania

* wykształcenie techniczne wyższe najlepiej Politechnika wydziały Inżynierii Środowiska, Mechaniki i Budowy Maszyn itp.
* znajomość obsługi AutoCad oraz MS Office
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* prawo jazdy kategorii B
* pogodne i pozytywne usposobienie
* kreatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, dokładność
* bardzo dobra komunikacja z ludźmi, umiejętność * budowania długofalowych relacji z klientami,
* mile widziane doświadczenie w branży B2B
* mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz relacjach B2B
* mobilność i dostępność oraz nastawienie na liczne wyjazdy i delegacje służbowe

Oferujemy

* pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku Polskim
pracę w firmie oferującej produkty z najwyższej półki sprzedażowej PREMIUM
* umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, wyjazdy zagraniczne, szkolenia, wysoki rozwój zawodowy
* niezbędne narzędzia do pracy: auto służbowe, laptop, telefon, karta służbowa
* praca w młodym i energicznym zespole
* praca w warszawskim oddziale firmy
miła i sprzyjająca atmosfera pracy

602176800