265
226
269

Brygadzista / Kierownik realizacji projektów HVAC

CST Cestrum Serwisu Technicznego

Ważna do: 01.01.2022 00:00

Opis stanowiska

• Kierowanie zespołem podległych Pracowników technicznych (grupa kilku monterów instalacji HVAC) – wyznaczanie, kontrolowanie powierzonych im zadań,
• Sprawowanie nadzoru nad zasobami małego magazynu HVAC,
• Sprawowanie nadzoru nad firmami podwykonawczymi, zatrudnionymi do realizacji projektów HVAC,
• Dbałość o wysoką jakość oraz terminowość wykonywanych usług,
• Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
• Pomoc podległym Pracownikom w pracach na budowach,

Wymagania

• Preferowane wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych lub średnie techniczne poparte wieloletnim
doświadczeniem w montażu instalacji HVAC,
• Min 10 lat doświadczenia w zakresie montażu instalacji went – klim,
• Znajomość zagadnień z zakresu instalacji hydraulicznych,
• Umiejętność pracy z grupą Techników, oraz z firmami podwykonawczymi,
• Ścisła współpraca w zakresie projektów HVAC z kierownictwem budów oraz z koordynacją inwestycji ze strony Inwestorów,
• Gotowość do krótkich podróży służbowych na terenie kraju,
• Uczciwość, zaangażowanie, dokładność, systematyczność, komunikatywność.

Oferujemy

• Uczciwe warunki pracy - wysokie wynagrodzenie oraz premia uzależniona od realizacji powierzonych zadań,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Przyjazną atmosferę,
• Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, elektronarzędzia, itp) .

602391395