226
269

Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

Autorska Firma Projektowa Sp. z o.o.

Katowice, Śląskie

Ważna do: 21.12.2018 00:00

Opis stanowiska

Aktywna pomoc i wsparcie przy sporządzeniu projektów instalacji z branży hvac, wod-kan i gaz.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku inżynieria środowiska (mile widziani studenci ostatnich lat studiów/absolwenci);
- Znajomość programów: AutoCAD, nakładki Wentyle, pakietu Instalsoft, MS Office;
- Dokładność, rzetelność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej;
- Komunikatywność.

Oferujemy

- Pracę w miłej, spokojnej atmosferze;
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Zatrudnienie w dowolnym wymiarze czasu.

600941704