226
276

Asystentka / Asystent wsparcia biura

DASKO ELECTRONIC Piotr Darski

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 31.05.2019 00:00

Opis stanowiska

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.,
- realizowanie zadań administracyjno-biurowych (m. in nadzór, tworzenie i zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej, organizacja i obsługa spotkań, aktualizowanie baz danych w systemach firmowych),
- współuczestnictwo w prowadzeniu działań promocji i reklamy, wsparcie działu marketingu, mile widziane umiejętności manualno - graficzne
- współpraca z kierownikiem logistyki przy realizacji bieżących działań
- wysoka kultura osobista, otwartość i energia
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- mile widziany uśmiech i pozytywne nastawienie

Wymagania

- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- rozwinięte poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
- systematyczność, jak i umiejętność pracy pod presją czasu,
- nastawienie na realizację zadań i profesjonalny rozwój,
- obsługa pakietu Microsoft Office, program Insert – SUBIEKT i GESTOR
- biegła i profesjonalna obsługa Social Media
- znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę minimum -1/2 etatu,
- możliwość rozwoju i samorealizacji,
- prywatny pakiet medyczny,
- dostęp do najnowszych technologii,
- miłą atmosferę pracy.

501 515 413