290
268
226

asystent projektanta / projektant

TECHNOPROJEKT

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 07.09.2019 00:00

Opis stanowiska

Biuro projektów instalacji sanitarnych TECHNOPROJEKT poszukuje osób na stanowiska asystenta projektanta lub projektanta.

- praca w zespole projektantów instalacji sanitarnych/HVAC przy wykonywaniu dokumentacji technicznej,
- wykonywanie inwentaryzacji instalacji w istniejących budynkach (w niewielkim zakresie).

Miejsce pracy: Józefów, ul. Polna 10F (bliska odległość od komunikacji miejskiej-5 minut pieszo)
CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: michal.gosiewski@technoprojekt.pl

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska lub pokrewne):
- pełne lub niepełne (student),
- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych do projektowania mile widziane, lecz niekonieczne.

Umiejętności:
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność w projektowaniu,
- znajomość programów zawodowych (proszę zawrzeć w CV),
- chęć do nauki i rozwoju,
- punktualność i sumienne wykonywanie powierzonych zadań.
Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w miłym i pomocnym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania uprawnień projektowych,
- pracę przy projektach różnych instalacji (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod.-kan. itp).

505879564