265
269
226

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

VIKAL

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2021 00:00

Opis stanowiska

Biuro projektowe instalacji sanitarnych VIKAL poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektanta.
www.vikalinstalacje.pl

Wymagania

- wykształcenie - Inżynieria Środowiska
- mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta instalacji sanitarnych
- wymagana znajomość programu AUTOCAD
- znajomość programów SANKOM lub INSTALSOFT
- skrupulatność oraz sumienność
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- odpowiedzialność

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w młodym zespole
- miłą atmosferę pracy
- nowoczesne narzędzia pracy

CV proszę przesyłać na adres mailowy:
vikal.biuro@gmail.com

697-615-975