274
276
226

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

BD Group Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 25.05.2019 00:00

Opis stanowiska

• Wykonywanie koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji wewnętrznych HVAC, wod-kan, gaz;

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe;
• Co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych;
• Znajomość przepisów i zasad projektowania instalacji sanitarnych;
• Umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
• Wykonywanie rysunków budowlanych w AutoCad;
• Znajomość programów branżowych;
• Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowymi atutami będą:
• Znajomość programu Revit
• Uprawnienia budowlane
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat;
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia;
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji różnorodnych obiektów;
• Interesującą pracę w ambitnym zespole inżynierów liczącym ponad 40 osób;
• Udział w szkoleniach i doskonalenie umiejętności, m.in. szkolenia Revit/BIM;
• Przyjazną atmosferę w pracy;
• Elastyczny czas pracy;
• Liczba wakatów: 2.

608616510