265
269
226

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Capite Engineering

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 08.07.2018 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Współpraca w opracowywaniu projektów technicznych instalacji, obejmująca:
- wykonywanie obliczeń inżynierskich,
- sporządzenie rysunków pod nadzorem projektanta,
- przygotowywanie dokumentacji technicznej,
- inwentaryzacje instalacji w obiektach istniejących.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku na kierunku inżynieria środowiska, specjalizacji: ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja,
- Co najmniej jeden rok doświadczenia w pracy na stanowisku asystenta projektanta, przy sporządzeniu projektów instalacji wentylacyjnych lub grzewczych i chłodniczych.
- dobra znajomość oprogramowania AutoCad,
- mile wdziana znajomość oprogramowania Revit MEP,
- znajomość programów obliczeniowych takich jak: Audytor OZC, CO, H2O
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy

- Stabilną pracę w zgranym zespole projektowym,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: praca@capite.waw.pl

22 12 12 339