226
276

Asystent projektanta HVAC (specjalizacja wentylacja)

GRUPA KDM

Lublin, Lubelskie

Ważna do: 21.08.2018 00:00

Opis stanowiska

• wykonywanie projektów instalacji sanitarnych;
• inwentaryzowanie obiektów będących tematem projektu, prowadzenie uzgodnień z Inwestorem;
• reprezentowanie firmy w naradach koordynacyjnych aktualnie projektowanych przedsięwzięć;
• fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
• opracowywanie rozwiązań technicznych dla klientów.

Wymagania

• znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
• znajomość zasad projektowania głównie instalacji wentylacji, klimatyzacji c.o., c.t. c.w.u. przyłączy wod-kan, gaz.
• znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie A.cad, Ventpack, Instal Soft, Pakiet Office
• wykształcenie wyższe
• prawo jazdy kat. B
• minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji co, ct. wod-kan.
• samodzielność od etapu koncepcji do projektu wykonawczego.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.

22 815 31 48