265
226
269

Asystent Projektanta

WENTPO

Krynica-Zdrój, Małopolskie

Ważna do: 31.07.2020 00:00

Opis stanowiska

Firma poszukuje na stanowisko Asystenta Projektanta osobę z doświadczeniem (mile widziane) lub bez doświadczenia ale ze zmysłem inżynierskim w dziedzinie instalacji w budynkach i wyobraźnią przestrzenną (Modelowanie 3D).

Profil firmy to głównie wentylacja pożarowa. Analizy CFD (symulacja pożaru i ewakuacji), próby dymowe i projekty branżowe.
Szczegóły na temat czym zajmuję się firma znaleźć można na stronie www.wentpo.pl

Wymagania

Znajomość Autocada; natomiast Pyrosim-a i Pathfinder-a mile widziane.

Oferujemy

Możliwość zdobywania doświadczenia w ciekawej dziedzinie jaką jest wentylacja pożarowa jak również odbywanie praktyki do książki praktyk do uprawnień projektowych sanitarnych.
Umowa o pracę. Zapłata adekwatna do umiejętności i wyników.

697249506