226
276

Asystent projektanta

EDC Marcin Kwaśnik

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 13.12.2019 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków obejmuje opracowanie projektów budowanych i wykonawczych instalacji sanitarnych:
- wodno – kanalizacyjnych,
- ogrzewczych,
- wentylacji mechanicznej,
- instalacji gazowych,
Udział w naradach koordynacyjnych.
Aktywy udział we wszystkich etapach procesu projektowego,

Wymagania

Od zainteresowanych osób oczekujemy :
- Znajomości programów AutoCad, Bricscad, MS Office, pakietu programów firmy Sankom Sp. z o.o. ( Audytor OZC, CO, H2O),
- Dobrej organizacji pracy,
- Zdolności pracy pod presją czasu,
- Wnikliwości i dokładności podczas realizacji zadań,
- Umiejętności szybkiego przyswajania nowych zagadnień,
- Zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,
- Mile widziane prawo jazdy kat. B,
- Pozytywne podejście,

Oferujemy

Oferuję pracę w doświadczonym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia do ustalenia.

517426098