274
276
226

Asystent Projektanta

mprojekty.pl

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.12.2019 00:00

Opis stanowiska

- praca w zespole projektantów instalacji sanitarnych/HVAC,
- koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
- współpraca z innymi branżowymi biurami projektowymi,
- reprezentowanie firmy na spotkaniach zewnętrznych w zakresie koordynacji projektów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Inżynieria Środowiska lub pokrewne),
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność w projektowaniu,
- znajomość oprogramowania: Autodesk - AutoCAD, Audytor CO, OZC, H2O, Pakietu MSOffice.

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość oprogramowania Autodesk Revit i AutoCAD MEP ,
- znajomość języków obcych ( angielski i/lub niemiecki)
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie działającym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego pracując przy realizacji prestiżowych kontraktów,
- zatrudnienie w formie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach,
- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio projektów na adres: michal@mprojekty.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez mprojekty.pl B. Olejnik, M. Olejnik Spółka Jawna zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

+48601306162