226
269

Asystent Projektanta

PHU KLIMA-TERM

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Ważna do: 30.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Firma KLIMA-TERM poszukuje asystenta/projektanta branży sanitarnej do pracy
w biurze projektowym w Gorzowie Wlkp.
Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę na cały etat.
Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenia wyższego kierunkowego - inżynieria
środowiska,
- znajomości programu AutoCAD oraz aplikacji
biurowych,
- prawo jazdy kat. B,
- chęci uczenia się i zaangażowania w wykonywaną
pracę.
- doświadczenie w projektowaniu będzie
dodatkowym atutem,

Wymagania

- przygotowywanie dokumentacji projektowej,
- wykonywanie rysunków w programie AutoCAD,
- dokonywanie obliczeń,
- wsparcie przy realizacji projektów,

Oferujemy

-możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego
doświadczenia,
- udział przy opracowywaniu projektów branży
sanitarnej,
- możliwość zdobycia praktyki zawodowej wymaganej
do uzyskania uprawnień budowlanych,
- premie za osiągane wyniki,

+48 693 417 456