265
226
269

Asystent ds. technicznych

MITECH

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 22.01.2020 08:46

Opis stanowiska

- przygotowywanie ofert handlowych,
- opracowanie dokumentacji projektowych: budowlanych, wykonawczych, powykonawczych,
- audyty energetyczne, audyty techniczne instalacji,
- oceny efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych,
- nadzór nad realizacją prac,
- pomiary parametrów termodynamicznych,
- opracowania inżynieryjne

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
- znajomość systemów HVAC,
- umiejętność tworzenia branżowej dokumentacji technicznej
- umiejętność kosztorysowania i ofertowania
- zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność
- wysokie zdolności interpersonalne
- należyta współpraca oraz dbanie o dobre relacje z Klientami
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera: AutoCAD, Programy typu Audytor, Norma, Windows, MS Office,
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- ciekawą, pełną wyzwań pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pakiet ubezpieczenia zdrowotnego;
- ubezpieczenie na życie;

660 019 145