226
276

ADEO ENERGY Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.07.2022 00:00

Opis stanowiska

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

Opis stanowiska:

- opracowywanie dokumentacji projektowej
- inwentaryzowanie obiektów stanowiących przedmiot projektu,
- opracowywanie rozwiązań technicznych

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres biuro@adeo-energy.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje przekazane zostaną na indywidualnej rozmowie w siedzibie firmy.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
- znajomość programu AUTOCAD i oprogramowania branżowego
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- umiejętność współpracy z zespołem projektowym,
- mile widziane prawo jazdy
- mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy

- rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
- zatrudnienie na pełen etat w Warszawie na podstawie umowy o pracę

228628626