W połowie marca br., trzy firmy z branży HVAC: Zymetric, Aircon i Nabilaton, przeniosły się do nowej siedziby w Markach, pod Warszawą. Nowoczesny budynek w centrum logistycznym, to ponad 7,5 tys. metrów kwadratowych innowacji!

Zymetric, Aircon i Nabilaton w jednej siedzibie!

Nowe powierzchnie biurowe, przepełnione są ciekawym wystrojem i funkcjonalną przestrzenią, zapewniając tym samym efektywną pracę, jak i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi wyzwaniami dla pracowników. 

Ponadto w obiekcie znajduje się Centrum Szkoleniowe wraz z nowym warsztatem pokazowym, w którym będą mogli podnosić swoje umiejętności instalatorzy, projektanci, studenci branży HVAC. Dużą część nowej siedziby zajmuje rozbudowany magazyn urządzeń i części zamiennych. Możliwość wysokiego składowania produktów zapewnia dostępność oferty przez cały rok.

 

 

Zymetric, Aircon i Nabilaton zaczynają tworzyć Grupę firm HVAC. Jej celem jest obecność na rynku z ofertą, która może zaoferować kompletne rozwiązania - od klimatyzacji freonowej, poprzez klimatyzację opartą na wodzie lodowej, do rozwiązań wentylacyjnych i grzewczych. Kompleksowość oferty, a także możliwość dopasowania jej do indywidualnych wymagań klienta – to główne cele grupy trzech spółek. 

Już niebawem odbędzie się oficjalne otwarcie nowej siedziby, ale już teraz wszystkie trzy firmy zapraszają Partnerów i Klientów: „Nasze drzwi są dla Was zawsze otwarte!”. 

Siedziba oraz magazyn grupy trzech spółek znajdują się teraz pod adresem:
UL. OKÓLNA 45
05-270 MARKI

 

Dowiedz się więcej