Rettig Heating, właściciel marki Purmo, ogłosił konkurs dla Instalatorów „Zmontuj wakacje”. Wydarzenie potrwa do końca października br. Pula nagród obejmuje różnorodne vouchery, a główną wygraną jest wakacyjny voucher o wartości 10 tys. zł.

„Zmontuj wakacje” z Purmo!

Konkurs przeznaczony jest dla każdego pełnoletniego instalatora zamieszkałego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. By wziąć udział w akcji wystarczy przygotować prostą kreację w formie tekstu, zdjęcia lub wideo, która związana jest tematycznie z grzejnikami dekoracyjnymi Purmo. Ilość zgłoszeń jest nieograniczona, a decydującym kryterium wyboru najlepszych prac jest pomysłowość. 

- Zbliżają się wakacje a to wyjątkowo gorący okres w branży. Wówczas, ze względu na sprzyjającą aurę, realizowanych jest wiele prac modernizacyjnych i budowlanych. Chcielibyśmy więc zrekompensować instalatorom ten trudny okres zachęcając ich do kreatywnej zabawy i fundując im nagrody związane m.in. z wypoczynkiem – tłumaczy Katarzyna Główka z Działu Marketingu Purmo.

Nagrody w konkursie:

  • Voucher wakacyjny o wartości 10 000 zł.
  • Voucher na zakup sprzętu RTV/AGD o wartości 6 000 zł.
  • Voucher na 3-dniowy pobyt w luksusowym Spa o wartości 4 000 zł.
  • 6 voucherów podarunkowych do sieci sklepów Leroy Merlin o wartości 2000 PLN brutto każdy.

Ponadto co miesiąc można będzie wygrać 2 vouchery paliwowe o wartości 1 000 zł.

- Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie zwycięzców wybierają internauci oddając swój głos na najciekawsze ich zdaniem projekty za pośrednictwem strony www.zmontujwakacje.pl, natomiast w drugim – komisja konkursowa. Z 9-ciu projektów najwyżej ocenionych przez internautów wyłoni ona trzy najlepsze prace  –  tłumaczy Organizator.

W kategorii zdjęcie i nagranie mogą być zgłoszone ukończone, bądź będące w trakcie realizacji projekty instalatorskie. W konkursie oceniane będą prace przesłane za pośrednictwem portalu www.zmontujwakacje.pl w terminie od 01.05.2018 do 31.10.2018. Kluczowym warunkiem udziału jest zachowanie faktury zakupu na kwotę minimum 2000,00 zł netto na zakup grzejników dekoracyjnych marki Purmo.

 

Szczegóły i regulamin konkursu