Dotychczasowy Dyrektor Zarządzający CAREL na Europę Środkową i Południową, Mirco Cauz, został powołany na stanowisko Regionalnego Dyrektora Generalnego w regionie Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki (EEMEA).

W ramach stałej ekspansji międzynarodowej Grupy CAREL oraz w celu wzmocnienia struktur regionalnych, Mirco Cauz objął stanowisko Regionalnego Dyrektora Generalnego w regionie Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki (EEMEA), pod którego organizację będzie podlegać CAREL Rosja, CAREL Middle East, Alfaco Polska, CAREL Ukraina, CAREL Południowa Afryka i CAREL Central and Southern Europe.

- To dla mnie zaszczyt, że zostałem mianowany na to prestiżowe stanowisko w rozwijającej się grupie, takiej jak CAREL - skomentował Mirco Cauz. - Nasi koledzy z regionu Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki wyróżniają się doświadczeniem i profesjonalizmem: współpraca z nimi będzie dla nas zaszczytem i wspólnie odnajdujemy najlepsze synergie dla organizowania zespołu i umacniania naszej obecności na rynku, przewidując wymagania naszych klientów - dodał.

 


Mirco Cauz - Regionalny Dyrektor Generalny 
region Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki (EEMEA).


Dowiedz się więcej