Już za niecały miesiąc bo 3 i 4 marca 2015r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największego wydarzenia branżowego - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Zdecydowałeś się na udział w Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2015? Już dziś się zarejestruj i kup swój bilet online.

Jeszcze bardziej usprawnione wejście na targi

Od tegorocznej edycji istnieje możliwość zakupu biletu za pomocą Internetu. Każdy uczestnik, który zakupi bilet online otrzyma imienny identyfikator, który uprawnia go do wejścia na teren ekspozycji targowej bez konieczności oczekiwania w kolejce w punkcie rejestracji.

Na stronie www.forumwentylacja.pl należy wypełnić i zarejestrować formularz zgłoszeniowy. Następnym krokiem jest uiszczenie opłaty, którą można wykonać elektronicznie lub pobrać blankiet pocztowy.  Zwrotnie po zaksięgowaniu wpłaty, na adres e-mail, przesłany będzie bilet wstępu – imienny identyfikator. Z samodzielnie wydrukowanym biletem – identyfikatorem można od razu przejść przez bramki targowe.

 Każdy uczestnik, biorący udział w targach otrzyma od Organizatora pakiet dla zwiedzających, w którym znaleźć będzie można Katalog Wystawców, płytę CD z prezentacjami wystawców oraz prezentacjami nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2015, najnowsze wydanie magazynu Cyrkulacje.

Tradycyjnie, w kasach targowych będzie również można dokonać zakupu biletu gotówką.

Nowości i najnowsze technologie pokaże 147 wystawców z Polski i z zagranicy. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: Arena Technologii – prezentacja klimatyzatorów oraz wentylatorów dachowych, Konkurs Najciekawszy Produkt 2015, prezentacja oferty związanej z pompami ciepła oraz 2-dniowy blok seminariów i wykładów. Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl