Dzięki cyklicznym konsultacjom prowadzonym bezpośrednio z firmami wykonawczymi i użytkownikami końcowymi przez firmę VENTIA – generalnego dystrybutora rekuperatorów Komfovent Domekt w Polsce, marka ta od wielu lat jest wyznacznikiem dopasowania do potrzeb klientów i jakości.

komfovent domekt online ventia

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu finalny efekt wielomiesięcznych prac, będących następstwem  szeroko zakrojonych badań potrzeb klientów (zarówno wykonawców jak i użytkowników końcowych). Zadaliśmy pytanie - jaki naprawdę powinien być rekuperator do domów jednorodzinnych. Odpowiedzi były jednoznaczne: ma być dostępny, bezawaryjny, z długą gwarancją, w dobrej cenie i ma być… naprawdę on-line (od razu, bez dodatkowych kosztów, w podstawowej wersji)!

Aby móc z pełną odpowiedzialnością nazwać Komfovent Domekt pierwszym rekuperatorem naprawdę on line, zbudowaliśmy system, który składa się z 7 w pełni zintegrowanych ze sobą elementów. Do tego dodaliśmy pełną 3 letnią gwarancję producenta!

Poznajcie Państwo pierwszy rekuperator naprawdę on-line – Poznajcie KOMFOVENT DOMEKT z 3-letnią pełną gwarancją producenta!

UWAGA! System oraz pełna 3-letnia gwarancja są dostępne dla WSZYSTKICH central wentylacyjnych Komfovent Domekt wyposażonych w automatykę sterowania C6 - w każdej wersji, bez żadnych dodatkowych kosztów!

Łącz się z centralą bez kabli, Wi-Fi w standardzie. NANO ROUTER zawsze gratis.

ikona listek

Steruj centralą z każdego miejsca na Ziemi – dzięki połączeniu z chmurą producenta. APLIKACJA KOMFOVENT CONTROL

ikona narzędzia

Korzystaj z bezpłatnej pomocy technicznej i serwisu on-line także po gwarancji. ZDALNE WSPARCIE SERWISOWE ON-LINE.

ikona chmura

Korzystaj zawsze z aktualnego, najnowszego oprogramowania Twojej centrali. MOŻLIWOŚĆ BIEŻĄCEJ AKTUALIZACJI.

ikona nagrywanie

Łatwo steruj swoją centralą z dowolnego urządzenia. WEBSERWER zawsze w standardzie.

dhcp

Automatyczne połączenie centrali z Internetem. INTELIGENTNY PROTOKÓŁ DHCP.

ikonka kompatybilnośc

Funkcje są w 100% dostępne dla wszystkich urządzeń wyposażonych w automatykę sterowania C6. PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ WSTECZNA.

 

komfovent domekt rekuperator

3-letnia pełna gwarancja producenta


Jedynym warunkiem otrzymania 3-letniej gwarancji jest podłączenie urządzenia do Internetu i rejestracja na stronie www.ventia.pl swojego rekuperatora. Co ważne, przedłużenie gwarancji będzie możliwe dla wszystkich urządzeń zakupionych OD POCZĄTKU 2020 roku.

komfovent domekt funkcje

Rekuperatory naprawdę on-line. Bestsellery Komfovent Domekt 2019 i 2020

 

Komfovent Domekt R 300 V

Komfovent Domekt R 450 V

Komfovent Domekt R 600 H

komfovent banner