Już za niecały miesiąc (1-2 marca 2016r.) w Warszawie, rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swoją obecność na targach potwierdziło już 162 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy pokażą najnowsze produkty i rozwiązania techniczne dedykowane naszej branży (zobacz listę wystawców).

Zarejestruj swój udział na Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016

Wcześniejsza rejestracja to szybkie wejście na targi

Wszystkich odwiedzających wybierających się na targi zapraszamy do skorzystania z możliwości wcześniejszej rejestracji  oraz zakupu online biletu. Taka forma rejestracji to oszczędność czasu i wejście na teren ekspozycji targowej z pominięciem punktów rejestracyjnych. 

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Już teraz - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a następnie dokonać opłaty online lub przelewem pocztowym. Zwrotnie, na podany wcześniej adres e-mail, przesłany będzie bilet wstępu – imienny identyfikator. Z samodzielnie wydrukowanym biletem – identyfikatorem można od razu przejść przez bramki targowe, unikając kolejek w punktach rejestracji. 


Wszyscy odwiedzający targi otrzymają pakiety dla zwiedzających zawierające: Katalog Wystawców, płytę CD z prezentacjami wystawców oraz prezentacjami  nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2016 a także najnowsze wydanie magazynu Cyrkulacje.

Tradycyjnie, w kasach targowych będzie również można dokonać zakupu biletu gotówką.

 


 

 

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA  2016 odbędzie się w dniach 1-2 marca 2016r. w Warszawie, w centrum MT Polska.·        

  • Spotkanie całej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej - w edycji 2015 udział wzięło ponad 4100 profesjonalistów z 18 krajów       
  • Prezentacja oferty liderów rynku       
  • Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt         
  • Arena Technologii – miejsce porównania urządzeń różnych producentów, w której zaprezentowane zostaną pompy ciepła i sekcyjne centrale wentylacyjne         
  • Strefa Instalatora – pokazy i demonstracje, konkurencje sprawnościowe dla odwiedzających        
  • 2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje         
  • Platforma nawiązywania nowych kontaktów 

 

Zapoznaj się ze szczegółami

 

 

Materiał Stowarzyszenie Polska Wentylacja