Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA odbędą się w dniach 27-28 lutego 2018 r.

Zarejestruj się online i kup tańszy bilet na Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018

Już w tym miesiącu w Warszawie, rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swoją obecność na targach potwierdziło już ponad 170 wystawców z Polski i z zagranicy. Wystawcy zapowiadają premiery nowych produktów i rozwiązań technicznych na nadchodzący sezon.

KUP BILET ONLINE i oszczędzaj!
Wszystkich wybierających się na targi zapraszamy do zakupu biletu wstępu online. Rejestrując swój udział i kupując bilet przez Internet oszczędzasz czas i pieniądze.

  • Bilet online 20 zł - rejestracja online
  • Bilet na targach - 30 zł
  • Bilet bez rejestracji na targach - 50 zł

Wcześniejszy zakup i rejestracja to oszczędność pieniędzy i czasu (wejście na teren ekspozycji targowej z pominięciem punktów rejestracyjnych).

By zarejestrować się online wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie, a następnie dokonać opłaty online. Zwrotnie, na podany wcześniej adres e-mail, przesłany będzie bilet wstępu – imienny identyfikator. 

Z samodzielnie wydrukowanym biletem – identyfikatorem można od razu przejść przez bramki targowe, unikając kolejek w punktach rejestracji.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają pakiety dla zwiedzających zawierające: najnowsze wydanie Magazynu Cyrkulacje wraz z prezentacją nowych urządzeń i produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2018. 

Lista wystawców (zgłoszenia na dzień 06.02.2018r.)

 

Dowiedz się więcej

 

Targi FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA 2018 odbędą się w dniach 27-28 lutego 2018 r. w Warszawie, w centrum MT Polska.

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie. 

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA:

  • Spotkanie całej branży - w edycji 2017 udział wzięło ponad 6000 profesjonalistów z 22 krajów, 
  • Prezentacja oferty liderów rynku – w edycji 2017 udział wzięło 182 wystawców,
  • Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt,
  • Strefa prezentacji – Arena Technologii, w której zaprezentowane zostaną klimatyzatory SPLIT oraz centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000m3/h,
  • Strefa Instalatora – miejsce pokazów, praktycznej wiedzy i doskonalenia zawodowego oraz konkursów
  • 2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje.

 

Więcej informacji udziela:
Stowarzyszenie Polska Wentylacja
tel. 22 542 43 15 wew. 12
forum@forumwentylacja.pl
www.forumwentylacja.pl