Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Stołeczny wraz z SMAY Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na kolejne IV Warsztaty Projektowania Wentylacji Pożarowej, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2015 roku w Centralnej Szkole Pożarniczej w Częstochowie. Tym razem do dyspozycji Państwa jest nowy obiekt dydaktyczno-hotelowy z aulą wyposażoną w najnowsze urządzenia multimedialne.

Zaproszenie na IV Warsztaty: Bieżące problemy projektowe w dziedzinie wentylacji pożarowej, które odbędą się w Częstochowie.

Podczas warsztatów przedstawimy Państwu bardzo bogaty program merytoryczny obejmujący zagadnienia zgłaszane przez projektantów i rzeczoznawców na ostatnich Warsztatach w tym również tematy najbardziej kontrowersyjne i budzące najwięcej problemów projektowych. Oprócz części teoretycznej przewidziane są ćwiczenia obejmujące konkretne przypadki projektowe.

Zajęcia prowadzone będą przez najwyższej klasy specjalistów KGPSP, CNBOP, ITB, SGSP, Politechniki Łódzkiej a także projektantów z firm będących współorganizatorami Warsztatów.

Uczestnicy otrzymają płytę CD z referatami i ćwiczeniami oraz poradniki projektowania z serii Biblioteka Projektanta Wentylacji o następujących tytułach:

1.    Systemy różnicowania ciśnienia w budynkach wielokondygnacyjnych.
2.    Wentylacja strumieniowa garaży.

Dla Firm nadarza się niecodzienna okazja zaprezentowania swoich rozwiązań ok. 300 osobowemu audytorium projektantów i instalatorów wentylacji, inspektorów nadzorów sanitarnych, rzeczoznawców budowlanych i rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, pracowników Wydziałów Kontrolno-Rozpoznawczych w Komendach Państwowej Straży Pożarnej uczestniczących w odbiorach. W tym celu udostępniamy Firmom własny punkt informacyjno-wystawowy, możliwość przekazania materiałów firmowych w zestawie dla uczestników Warsztatów, wystawienia banerów reklamowych przy salach wykładowych.

Tradycyjnie po pierwszym dniu zajęć przewidziana jest uroczysta kolacja z ciekawym programem artystycznym.