Firma Carline zakończyła prace związane z kompleksowym wykonaniem instalacji wentylacji mechanicznej, oddymiania i klimatyzacji dla I etapu inwestycji „Piasta Towers” w Krakowie.

Zakończenie I etapu obejmuje 10 piętrowy budynek mieszkalny zawierający 110 lokali z częścią usługową i garażem podziemnym. Budynek wchodzi w skład wieloetapowej inwestycji realizowanej przez krakowskiego dewelopera firmę Inter-bud obejmującej kilkanaście budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi i usługami.

W zakres firmy Carline wchodziło wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej w lokalach mieszkalnych, usługowych, częściach wspólnych, częściach technicznych oraz w garażu podziemnym wielostanowiskowym. Wśród zrealizowanych prac jest również instalacja oddymiania klatki schodowej. Ponadto w części lokali mieszkalnych i lokalu usługowym wykonana została instalacja klimatyzacji.

„Piasta Towers” to inwestycja, w ramach której firma Carline kontynuuje prace związane z wykonywaniem instalacji wentylacji i oddymiania w budynkach nr 2 i 3, wchodzących w skład II etapu inwestycji.

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Carline