Haier od początku swojej działalności zwraca uwagę na jakość urzadzeń. W tym celu utworzył centrum badawczo-rozwojowe o powierzchni 20 000m2.

Z wizytą w centrum badawczo-rozwojowym Haier.

Centrum badawczo-rozwojowe zajmuje obszar 20 000m2 i ma 6 pięter. Piętra od 1 do 4 zajmuje centrum doświadczeń użytkownika obejmujące laboratoria: testowe, badawcze kluczowych części, kalorymetrii, laboratoria symulacji doświadczeń użytkownika we wszystkich warunkach pogodowych i inne. Razem jest aż 120 laboratoriów!

Centrum doświadczeń użytkownika zostało docenione przez renomowane krajowe instytucje certyfikacyjne i testujące. Zyskało także uznanie międzynarodowych organizacji takich jak TUV i Intertek. Laboratorium kalorymetryczne i współczynnika CD zostały zakwalifikowane do przeprowadzania prób w ramach systemu Energy Star ( międzynarodowy program mający na celu promowanie produktów energooszczędnych).

Zobacz pełną ofertę Haier

Badania prowadzone przez centrum doświadczeń użytkownika obejmują obszary takie jak ocena komfortu użytkownika, aerodynamika, akustyka, zgodność elektromagnetyczna, mechanika itp. Laboratorium może przeprowadzić ponad 600 międzynarodowych prób zgodnie z ISO, IEC, EN, CISPR i ANSI i inne w celu potwierdzenia zgodności z wymogami norm obowiązujących nie tylko w Europie, ale także na świecie.

W kwietniu 2013 roku firma Haier powołała wspólne laboratorium z firmą Highly w celu prowadzenia badań technologii grzewczej i chłodniczej oraz laboratoria z Mitsubishi Electric mające wykonywać badania nad innowacyjnymi technologiami doświadczeń użytkowników.

Piętra od 5 do 6 zajmują biura centrum badawczego, w których pracuje ponad 1000 inżynierów, specjalistów.

Wieża służąca do przeprowadzania prób spadku ciśnień na wysokości 106 metrów, jest największą konstrukcją tego typu na świecie służącą do przeprowadzania prób systemów MRV.

 

Galeria