W odpowiedzi na potrzeby użytkowników Haier wprowadził w swoich produktach innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniające wysoką ochronę antybakteryjną i antywirusową. Nowe funkcje oparte są m.in. na wykorzystaniu sterylizacji UV-C, zabijającej drobnoustroje unoszące się przy wlocie powietrza (Sterylizacja UV-C); wykorzystaniu procesu zabijania wirusów i bakterii z wymiennika ciepła w wysokiej temperaturze, dzięki czemu z klimatyzatora wydostaje się zdrowe powietrze (56 Steri Clean); wykorzystaniu zaawansowanego filtra oczyszczającego IFD do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i alergenów z powietrza (Self Purify), oczyszczaniu urządzenia poprzez wykorzystanie technologii zamrażania i biobójczej powłoki z jonami srebra, które zabijają do 99,9% bakterii (Self Clean), czy też biobójczych powłok z nanocząsteczkami srebra (funkcja Self Hygiene) zapewniających zdrowe i czyste powietrze w Twoim domu! Z urządzeniem Haier ochronisz siebie i swoją rodzinę przed wirusami i bakteriami!

haier ochrona klimatyzacja

 

Szczegółowe opisy nowych prozdrowotnych funkcji w klimatyzatorach HAIER dostępne tutaj:

https://haier-ac.pl/klimatyzacja-haier-czyste-powietrze/

 

Nowości produktowe HAIER:

PEARL Plus - Nowość wśród klimatyzatorów ściennych Haier. Urządzenie o minimalistycznej linii
z szeregiem innowacyjnych funkcji w standardzie, zapewniających czyste powietrze wolne
od wirusów i bakterii:

pearl plus

 • UVC Sterylizacja –  wbudowana w urządzenie lampa LED UVC, o działaniu dezynfekującym
  i biobójczym, naświetla promieniami UVC przepływające przez klimatyzator powietrze, zabijając ponad 90% wirusów i baterii. Jednocześnie technologia ta jest bezpieczna dla zdrowia człowieka -  promienie nie wydostają się poza urządzenie, dlatego też funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.
 • Steri Clean - skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez okres 30 minut.  Dzięki czemu powietrze wydostające się z klimatyzatora jest czyste.
 • Self Clean – technologia skutecznie zabijająca bakterie, utrzymująca klimatyzator w czystości. Zapewnia wydajną pracę urządzenia.
 • Dodatkowo urządzenie posiada unikalny przepływ powietrza Coanda Plus gwarantując większy zasięg i moc nawiewu z klimatyzatora. Dzięki czemu powietrze dociera równomiernie do każdej części pomieszczenia, zapewniając większy komfort użytkownikom.

 

FLEXIS Plus Silver Shine - nowa wersja kolorystyczna dobrze znanego i lubianego klimatyzatora. Wariant w szaro-srebrnym kolorze i połyskującej powierzchni podkreśla nowoczesne wzornictwo jednostki. Klimatyzatory FLEXIS dostępne w ofercie na rok 2021 zawierają w standardzie zaawansowane technologie oczyszczania powietrza oraz nowe funkcje  takie jak:

FLEXIS Plus Silver Shine

 • UVC Sterylizacja,
 •  56°C Steri Clean,
 •  Self Clean,
 • Self Hygiene
 •  Czujnik ECO

FLEXIS Plus od teraz dostępny w następujących wersjach kolorystycznych:

 • Black Matt
 • White Matt
 • Silver Shine

 

Jade Plus – jeden z flagowych  klimatyzatorów dostępnych na rynku łączących nowoczesne wzornictwo z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza i samego  urządzenia. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o jakość powietrza oraz  funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej. W standardzie klimatyzatory JADE posiadają również sterowanie Wi-Fi -pozwala to na kontrolowanie pracy klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Od 2021 klimatyzatory wyposażone zostały w dodatkowe funkcje, takie jak Steri Clean, Self Purify  oraz Self Hygiene, które oczyszcają powietrze z wirusów i bakterii.

jade plus

Nowa seria agregatów MRV 5-H

Dodatkowo Haier, jako światowy lider w branży, wprowadza innowacyjne rozwiązania w 2021 roku. Dynamiczny rozwój marki w ostatnich latach sprawił, że Refsystem – Generalny Dystrybutor marki Haier w Polsce, poszerza swą ofertę o energooszczędne agregaty, które będą pozwalały na pracę w dużo trudniejszych warunkach roboczych.

Serię agregatów MRV 5-H cechuje:

 • ƒ zastosowanie sprężarek DC Inverter SCROLL EVI;
 • ƒ praca w grzaniu nawet do -27 stopni Celsjusza na zewnątrz, zaś w chłodzeniu aż do +52;
 • ƒ inteligentna technologia odszraniania – stała praca nawet przy DEFROST - przy niekorzystnych warunkach na zewnątrz wymiennik ciepła oraz części urządzenia jak np. wentylator mogą zostać pokryte szronem; aby tego uniknąć, niezbędne jest rozmrożenie wymiennika; nawet w DEFROST możliwe jest grzanie wewnątrz pomieszczeń;
 • ƒ automatyczne adresowanie jednostek - po przestawieniu jednego switcha na płytce PCB agregatu automatycznie pokażą się podłączone jednostki wewnętrzne. Nie trzeba ich wyszukiwać i dodawać "ręcznie";
 • ƒ pokrycie wymienników hydrofilową folią aluminiową, umożliwia szybki przepływ kondensatu tak, aby gwarantować szybsze rozmrażanie, lepsze osiągi a także zapobiega korozji;
 • ƒ kompatybilność ze wszystkimi jednostkami wewnętrznymi.