Z początkiem lutego firma Klima-Therm wystartowała z siódmą już Edycją Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat”, tym razem w nowej, odmienionej formule. Pod hasłem przewodnim „BIG BLUE Conference” kryje się zaproszenie na jedyną w swoim rodzaju Konferencję Dystrybutorów Fujitsu na Krecie.

Wyjątkowa edycja Programu Partnerskiego Fujitsu - „BIG BLUE Conference”

W konferencji udział weźmie 100 Autoryzowanych Dystrybutorów Fujitsu, którzy w 2019 roku wykażą się największą aktywnością zakupową urządzeń. Ale to nie koniec niespodzianek, jakie czekają na uczestników nowej Edycji Programu „Poznaj Klimat”!

Poza udziałem grupy TOP 100 Klientów w Konferencji Dystrybutorów Fujitsu w 2020 roku na największej greckiej wyspie Krecie, aż 10 laureatów ze ścisłej czołówki rankingu sprzedaży, tzw. TOP 10, dodatkowo wybierze się w podróż marzeń i zwiedzi najpiękniejsze miejsca Kanady z Toronto i wodospadem Niagara na czele. Oprócz nagród wyjazdowych, podobnie jak w poprzednich edycjach „Poznaj Klimat”, na uczestników – Dystrybutorów i Instalatorów Fujitsu – za zgromadzone w programie punkty czekają setki atrakcyjnych dodatkowych nagród.

Program „Poznaj Klimat”, oparty na dedykowanej platformie online Poznaj-Klimat.pl jest autorskim projektem firmy Klima-Therm, którego głównym celem jest wsparcie segmentu sprzedaży pośredniej. Powstał on z myślą o nagradzaniu wszystkich Autoryzowanych Dystrybutorów Fujitsu oraz Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) za systematyczną aktywność zakupową. 7.  Edycja Programu premiować będzie zakupy urządzeń realizowane przez uczestników w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku. 

- Niezmiennie wyznajemy zasadę, iż najwyższej jakości produkty, jakie oferuje Fujitsu, wymagają najlepszych na rynku narzędzi pro-sprzedażowych. Jesteśmy przekonani, że właśnie takim narzędziem jest Program Partnerski „Poznaj-Klimat” – mówi Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie Klima-Therm odpowiedzialny za sprzedaż w kanale pośrednim, i dodaje – Za nami sześć edycji i sześć lat aktywnej sprzedaży urządzeń Fujitsu motywowanej emocjonującymi zmaganiami o atrakcyjne nagrody, na czele z wyprawami marzeń do najdalszych i najbardziej egotycznych zakątków świata. Jesteśmy dumni, mogąc wraz z Klientami budować nasz wspólny biznes i wspólny sukces w oprawie szytej na miarę marki premium.

Program Partnerski Fujitsu opiera sie na platformie www.poznaj-klimat.pl, która pozwala na śledzenie indywidualnej punktacji każdego uczestnika oraz wgląd w zbiorcze rankingi. Platforma stanowi również praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach, a przy tym zapewnia szereg funkcjonalnych korzyści związanych z pobieraniem dokumentów sprzedażowych i dokumentacji technicznej. 

Edycja 2019 „Poznaj Klimat – BIG BLUE Conference” jest inna niż poprzednie. W tym roku zmieniono koncepcję nagród głównych, otwierając możliwość przeżycia niezapomnianej przygody w postaci atrakcyjnego wyjazdu dla jeszcze większego grona aktywnych zakupowo Klientów. 

- Nasz Program jest projektem żywym, który ewoluuje pod wpływem potrzeb jego odbiorców i naszych starań w dostarczaniu Klientom najwyższej jakości. Od strony narzędziowej platforma z roku na rok staje się coraz lepsza, jeszcze bardziej funkcjonalna. W tym roku chcieliśmy mile zaskoczyć uczestników Programu wprowadzając istotną – jeśli nie wręcz rewolucyjną – zmianę również w puli nagród głównych – podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm– Połączyliśmy w jedno duże przedsięwzięcie marketingowe koncept wyprawy marzeń oraz flagowy projekt odbywającej się co dwa lata Konferencji Dystrybutorów Fujitsu. Wpisanie w program partnerski formuły konferencji zagranicznej organizowanej dla grupy TOP 100 Klientów to unikalne na rynku rozwiązanie. Mam nadzieję, że pomysł ten nada bieżącej edycji Programu szczególnie prestiżowego charakteru i podniesie poziom emocji w rywalizacji o cenne punkty – dodaje.

Siódma Edycja Programu Partnerskiego Fujitsu „Poznaj Klimat – BIG BLUE Conference” trwa. Za to już w maju ‘Najlepsi z Najlepszych’ Dystrybutorów Fujitsu w 2018 roku  – Laureaci Programu „Poznaj Klimat – Asia Dream” – spełnią z firmą Klima-Therm sen o historycznej Azji w wyprawie marzeń do Chin oraz spędzą egzotyczne wakacje all inclusive na Wyspach Zielonego Przylądka.

 

Weź udział w programie Poznaj Klimat