To już fakt. Od 1 stycznia 2015r Wienkra została autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Mitsubishi Electric na terenie Polski. Do oferty dołączyły klimatyzatory Serii M, klimatyzatory Mr. Slim, centrale rekuperacyjne Lossnay, suszarki do rąk Jet Towel oraz osuszacze domowe.

Wienkra zyskuje przewagę konkurencyjną! Mitsubishi Electric już w ofercie 2015

Co nowego znajdziemy w ofercie Wienkry? 


Klimatyzatory pokojowe Seria M

Seria M Mitsubishi Electric jest przeznaczona do podgrzewania i schładzania małych i średnich pomieszczeń takich jak mieszkania, małe biura czy gabinety lekarskie. Seria M to wszechstronne, a jednocześnie przystępne cenowo rozwiązanie klimatyzacji. Te kompaktowe klimatyzatory mogą być zamontowane na podłodze, ścianie, suficie oraz jako instalacja kanałowa. Szybki montaż, atrakcyjny asortyment to doskonały sposób, aby zapewnić komfortowe środowisko. Seria M obejmuje pojedyncze rozdzielone systemy, które wykorzystują ścienne lub podłogowe jednostki wewnętrzne i MXZ - systemy multi-split, które mogą łączyć się od 2 do 8 jednostek wewnętrznych z tylko 1 jednostką zewnętrzną. Seria M Mitsubishi Electric obejmuje również "Replace Technology", aby umożliwić modernizację systemów R22 z wykorzystaniem istniejącej instalacji bez konieczności stosowania żadnych specjalnych maszyn czyszczących.


Mr.Slim Klimatyzatory Multi Split dla wymagających

Energooszczędne i ciche rozwiązanie przeznaczone do ogrzewania lub chłodzenia biur, restauracji, sklepów czy hoteli. Klimatyzatory Mr.Slim są jednymi z najlepiej sprzedających się klimatyzatorów multisplit w Wielkiej Brytanii. Niewątpliwą zaletą tych systemów jest fakt, że mogą być zainstalowane jako oddzielne jednostki oraz w konfiguracji multi-split. W tym przypadku również możemy bazować na istniejącej już instalacji chłodniczej R22.


Systemy City Multi VRF - szeroka skala zastosowań (zmienny przepływ czynnika chłodniczego)

Największe atuty tej technologii to prosta instalacja, łatwa obsługa, kontrola oraz znaczny wzrost wydajności energetycznej, niskie koszty eksploatacji i zmniejszenie emisji CO2. Pojedynczy obieg chłodzenia może składać się z 32 jednostek wewnętrznych różnych typów i wielkości. Różnorodność modeli urządzeń wewnętrznych oraz duży zakres mocy jednostek zewnętrznych gwarantują maksymalną elastyczność podczas planowania i wymiarowania.


Lossnay - zaawansowane możliwości małych central klimatyzacyjnych

Urządzenia rozwijane i udoskonalane na przestrzeni ostatnich 30 lat. Zaawansowane możliwości małych central klimatyzacyjnych typu Lossnay pozwalają na usuwanie zużytego powietrza z pomieszczeń i równoczesne uzupełnianie ich świeżym z zewnątrz. Urządzenia te posiadają nowoczesny system odzysku energii cieplnej. Aby wykorzystać nieustająco rosnące zapotrzebowanie na darmową energię środowiskową Mitsubishi Electric proponuje jeden z najbardziej zaawansowanych i wydajnych systemów grzewczych, a mianowicie pompę ciepła powietrze-woda - Ecodan. System ogrzewania Ecodan został wielokrotnie nagradzany jako proste, innowacyjne i odnawialne rozwiązanie, które stanowi niewątpliwą konkurencję dla tradycyjnych systemów grzewczych. 

Jet Towel - najciszej suszy ręce...

Mitsubishi proponuje wiele rozwiązań jeśli chodzi o osuszacze domowe. Jet Towel używa dwóch arkuszy 237mph powietrza aby wytrzeć wodę z rąk już w ciągu 10 sekund. Jet Towel to tylko 61dB co czyni go jednym z najciszej pracujących urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu suszarek Jet Towel woda jest zdmuchiwana z dłoni z maksymalną prędkością, a do tego pracują one zdecydowanie ciszej niż inne urządzenia tego typu.

Wprowadzenie urządzeń marki Mitsubishi Electric do oferty firmy Wienkra to niewątpliwy krok naprzód. Wienkra z pewnością tym posunięciem zyskała przewage konkurencyjną. 

Zapraszamy do pobrania cennika Mitsubishi Electric oraz do kontaktu z firmą Wienkra - autoryzowanym dystrybutorem tej marki na terenie Polski.