Do Eshopu VTS dumnie wkraczają, w królewskim stylu i drapieżnej cenie, łatwe w montażu i obsłudze, a przy tym tak dobrze znane klientom - silniki AC. Nagrzewnice z silnikami AC dostępne są w ofercie jako alternatywa dla bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń z silnikami EC.

Wielki powrót nagrzewnic z klasycznym 3-biegowym silnikiem!

Firma VTS pozwala teraz swoim klientom dokonać wyboru między prostymi w obsłudze i nieco tańszymi przy zakupie urządzeniami z silnikami AC, a energooszczędnymi i ekonomiczniejszymi w dłuższej eksploatacji nagrzewnicami z nowoczesnymi silnikami EC.

Klienci, poza szerokim wyborem urządzeń, mogą dokonać ich zakupu w promocyjnej cenie. 30% rabatu w dalszym ciągu obowiązuje na kurtyny powietrzne WING, nagrzewnice wodne VOLCANO oraz dedykowaną do ich obsługi automatykę. Ponadto, dokonując zakupu urządzenia WING lub VOLCANO na klientów czeka darmowa dostawa na terenie Polski. 

VTS to producent zaawansowanych technicznie produktów dla branży HVAC, wykorzystujący innowacyjne technologie w obszarze badań projektowych, produkcji i logistyki. Masowa skala produkcji umożliwia oferowanie urządzeń w konkurencyjnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

 

Dowiedz się więcej