W marcu KLIMA-THERM zabrała laureatów zeszłorocznej edycji Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat” do słonecznej Brazylii. Uczestnicy ekskluzywnej wyprawy wzięli udział w licznych atrakcjach, m.in. w zwiedzaniu malowniczych wodospadów Iguazu na granicy Brazylii i Argentyny oraz odkrywaniu uroków tętniącego życiem Rio de Janeiro.

Wyprawa marzeń do Brazylii była zwięczeniem zrealizowanej w 2016 roku. 4. edycji Programu „Poznaj Klimat”. Firma KLIMA-THERM od kilku lat z sukcesem dedykuje Programy grupie współpracujących partnerów handlowych FUJITSU. Nagroda główna za każdym razem związana jest z motywem przewodnim danej edycji. Dzięki Programowi, najbardziej aktywni sprzedażowo uczestnicy, mają szansę przeżycia jedynej w swoim rodzaju, niezapomnianej przygody w ekskluzywnej oprawie.

 
Niesamowita przygoda w Amerce Południowej rozpoczęła się dla laureatów w Sao Paulo, z którego udali się nad wodospady Iguazu leżące na granicy Brazylii i Argentyny. Piękne, zapierające dech w piersiach, przepełnione błękitem i zielenią widoki jednego z cudów świata natury uczestnicy podziwiali również z bliska - z perspektywy łodzi motorowych. Następnym etapem wyprawy było liczące ponad 6 mln mieszkańców Rio de Janeiro – dawna stolica niepodległej Brazylii. W mieście tym konieczne było zobaczenie m.in. plaży Copacabana, Głowy Cukru – góry i charakterystycznego punktu widokowego nad Zatoką Guanabara, a także ogromnych rozmiarów posągu Chrystusa Zbawiciela na górze Corcovado. Poza zwiedzaniem najważniejszych miejsc regionu, nie zabrakło także brazylijskich atrakcji tj. przejazd samochodami terenowymi do parku Tijuca – największego na świecie miejskiego parku-lasu, zwiedzanie faveli Santa Marta znanej z teledysku Michaela Jacksona, w tym rozgrywki piłkarskiej drużyny FUJITSU z mieszkańcami dzielnicy. W programie odkrywania uroków Rio de Janeiro nie mogło zabraknąć także pokazu gorącej samby oraz nieodłącznego elementu poznawania atmosfery życia nocnego, czyli wizyt w klubach muzycznych.

 


- Byliśmy z klientami w Jordanii, na Karaibach, w Stanach Zjednoczonych, teraz zaprosiliśmy naszych partnerów do Brazylii – każda z tych wycieczek została przygotowana tak, aby na długo pozostała w pamięci uczestników jako wyprawa życia, podróż, którą z przyjemnością się wspomina i chętnie do niej wraca. Dbamy o to, aby wyjazd nie był pretekstem do prowadzenia rozmów biznesowych, ale przede wszystkim stanowił doskonałą okazję do zacieśniania relacji, a nierzadko nawiązywania przyjaźni. Bo nic tak nie integruje, jak doświadczenie wspólnej przygody oraz możliwość dzielenia niezapomnianych emocji – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych w firmie KLIMA-THERM.

 


Po brazylijskiej przygodzie 4. edycji Programu „Poznaj Klimat”, w maju br. zdobywcy drugiej nagrody wybiorą się z firmą KLIMA-THERM na położoną tuż obok północno-zachodniego wybrzeża Afryki Gran Canarię z archipelagu Wysp Kanaryjskich.


W bieżacym roku KLIMA-THERM realizuje Program Partnerski FUJITSU pod hasłem „Made in Japan”. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem nagrodą główną jest wyprawą marzeń do kraju pochodzenia marki FUJITSU – Japonii. Ponadto, 5. edycja projektu otrzymała odmienioną formułę, została bowiem wzbogacona o autorską platformę www z szeregiem praktycznych funkcjonalności. Na nowo zaprojektowana strona www.poznaj-klimat.pl to nie tylko serwis agregujący indywidualną punktację oraz tworzący zbiorcze rankingi, ale przede wszyskim przydatne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach. Dzięki nowej stronie, zarejestrowani Dystrybutorzy i Autoryzowani Partnerzy Serwisowi (APS) FUJITSU, z poziomu platformy mogą m.in. prześledzić historię swoich zakupów z opcją podglądu faktur, pobrać pełną dokumentację techniczną: montażowo-serwisową oraz instrukcje obsługi, jak i wygenerować, po czym wydrukować karty gwarancyjne. 

 

Dowiedz się więcej