Wentylatory Serii ESCUDO wyróżniają się unikalnym stylowym wyglądem i aspirują do roli ozdoby wnętrza.

Wentylatory ścienne ESCUDO
Wentylatory Serii ESCUDO wyróżniają się unikalnym wyglądem stanowiącym o dekoracyjnych walorach i aspirują do roli ozdoby wnętrz. W ofercie firmy Awentis dostępne są panele wentylatorów Escudo w trzech kolorach: białym, srebrnym i złotym.
ESCUDOESCUDOESCUDO
Panele przednie 160x160 mm instalowane są do korpusu wentylatora za pomocą specjalnych zacisków ułatwiających montaż i demontaż. W zależności od kolorystyki pomieszczenia i potrzeb można wymieniać wierzchy.

Wentylatory Escudo pracują w 4 zakresach o wydajności 34, 58, 69 i 94 m3/h.

Wentylatory oferowane przez firmę AWENTA znakomicie wspomagają wentylację grawitacyjną zapewniając skuteczną wymianę powietrza w pomieszczeniach. Charakteryzują się cichą pracą, niskim zużyciem energii elektrycznej, wysoką wydajnością wymiany powietrza oraz bogactwem opcji wyposażenia. Wentylatory AWENTA zwracają uwagę innowacyjnym i estetycznym wyglądem oraz szeroką funkcjonalnością rozwiązań. Firma oferuje wentylatory z wyłącznikiem czasowym, z czujnikiem wilgotności, czujnikiem ruchu lub fotokomórką. Niektóre z oferowanych modeli posiadają elektroniczny procesor, który umożliwia obniżenie hałasu poprzez regulację obrotów silnika i czasu pracy wentylatora (na foto).
Sterowanie Awenta