Wentylacja basenowa stanowi jedno z trudniejszych zagadnień w branży HVAC. Wysoka wilgotność, niejednokrotnie znaczne powierzchnie przeszkleń w pomieszczeniach basenowych, duża różnica temperatur, dobór odpowiednio wytrzymałych na specyficzne warunki eksploatacji urządzeń – to czynniki , które sprawiają, że tylko doświadczeni wykonawcy lub firmy wyspecjalizowane podejmują się realizacji tego typu przedsięwzięć. Na stronie VENTIA dostępny jest do pobrania bezpłatny praktyczny poradnik o wentylacji basenowej DANTHERM, przybliżający tą tematykę w uporządkowany i kompleksowy sposób. Jednocześnie zachęcamy do pobrania najnowszego katalogu DANTHERM!

Poradnik DANTHERM

     W praktycznym bezpłatnym poradniku DANTHERM znajdziesz odpowiedzi m. in. na pytania: 

     - Jaka jest właściwa chemiczna struktura wody
     - Jakie są dwa sposoby na kontrolę wilgotności 
     - Jak określić warunki eksploatacji
     - Jak obliczyć zysk wilgoci
     - Jak określić wielkość urządzenia

     Pobierz poradnik DANTHERM

 

Katalog DANTHERM

 

     W najnowszym katalogu DANTHERM znajdziesz m.in: 

     - Dokładne dane techniczne urządzeń DANTHERM
     - Pełne karty katalogowe ze szczegółowymi wymiarami
     - Opisy działania poszczególnych typów urządzeń

 

     Pobierz katalog DANTHERM

 

VENTIA jest jednym z liderów branży HVAC w Polsce i zarazem wyłącznym przedstawicielem w Polsce central i osuszaczy basenowych marki DANTHERM. 

DANTHERM jest jednym z europejskich liderów w produkcji urządzeń do wentylacji basenowej. Cała produkcja odbywa się we własnej fabryce w Danii. Marka DANTHERM to synonim jakości i zaawansowania technicznego central i osuszaczy basenowych. Własny dział badań i rozwoju oraz szczegółowa, wieloetapowa kontrola jakości zapewniają najwyższy poziom dbałości o detale, co gwarantuje bezawaryjność i długotrwałą bezproblemową eksploatację. 

 

Dowiedz się więcej o Ventia